18

ژوئن
2018

بهترین زمان سفر به ژنو

Posted By : romacom/ 109 0

سوئیس کشوری کوچک و کوهستانی با طبیعتی سبز و چشم‌نواز است و مردم بسیاری در رویای سفر به این کشور و شهر زیبای آن، ژنو هستند؛ شهری مدرن در دل اروپا با طبیعتی زیبا و دل‌انگیز که میان دو رشته کوه آلپ و ژورا قرار گرفته است. شهر ژنو در کنار دریاچه‌ای با همین نام نیز قرار دارد؛ دریاچه‌ای که به نام دریاچه لمان نیز شناخته می‌شود و کوه‌های آلپ از آن به خوبی دیده می‌شود

ژنو از نظر آب‌وهوایی در دسته شهرهای معتدل و مرطوب قرار می‌گیرد؛ شهری که زمستان‌های سرد و سوزناک و تابستان‌های معتدل و خنک دارد. بارش باران در ژنو تقریبا زیاد است و این بارش‌ها در فصل پاییز از دیگر فصل‌ها بیشتر می‌شود.

با توجه به آب و هوای ژنو، بهترین زمان سفر به این شهر فصل تابستان است؛ در این فصل هم هوا گرم و مطلوب است و هم بارش باران کمتر است. البته فراموش نکنید تابستان شلوغ‌ترین فصل سفر به ژنو است و گردشگران بسیاری به این شهر می‌آیند؛ زیرا علاوه بر هوای مطلوب این شهر، جشنواره‌های لیک پرید در ماه تیر و جشن ژنو در ماه مرداد برگزار می‌شود.

فصل پاییز کم کم هوا خنک می‌شود و به سردی می‌رود اما در عوض خبری از شلوغی شهر نیست و با آرامش می‌توانید از طبیعت زیبای شهر و دریاچه دیدن کنید. فصل زمستان هوا در شهر بسیار سرد و برفی است. این فصل بهترین زمان سفر به ژنو برای دوستداران اسکی و ورزش‌های زمستانی است. البته فراموش نکنید تعطیلات کریسمس، قیمت‌ها افزایش می‌یابد و باید زودتر هتل و بلیط خود را رزرو کنید.

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.