خدمات ویزا

خدمات ویزا

اگر نیاز به اخذ ویزای توریستی یا تجاری برای ورود به کشوری را دارید، رما پرواز بهترین راه حل اخذ ویزا برای شما می باشد.

ما با پیشرفته ترین ایده هایی که در سر داریم توانسته ایم راه حل های بی نظیری را در اختیار مشتریانمان قرار دهیم.

مشتریان ما چه برای تفریح و سرگرمی اقدام به مسافرت کنند و چه با هدف تجاری بخواهند سفری در پیش داشته باشند، می توانند برای حضور پیدا کردن در هر رویدادی در سراسر دنیا، درخواست اخذ ویزای مورد نیاز خود را با خیال آسوده به ما بسپارند.

    ما یاد گرفته ایم که چگونه پیچیدگی کاغذبازی های سفارتخانه ها را حل کنیم.

passport_visa-roma-parvaz2

استعدادهای تیم مدیریتی و کارکنان ما در مایه مباهات ماست.

مهارت و تجربه های بی نظیر این تیم در صنعت خدمات مسافرتی و تکنولوژی اطلاعات، ما را به این سمت سوق داده است که رضایت مشتری کلید موفقیت بی وقفه ماست.

پس در صورت نیاز به هر نوع خدماتی در رابطه با ویزا، تیم حرفه ای ما پاسخگوی شما می باشد.

تنها مسئولیت مشاورین ویزای ما کار کردن از نزدیک با تمامی سفارت ها، برای تسریع در امر اخذ ویزا از طرف مشتریانمان، می باشد.

 

اخذ ویزا از طریق رماپرواز

  • خط کامل خدمات دهی: رماپرواز می تواند شما را در دریافت ویزای مسافرتی خود به 200 کشور دنیا همراهی نماید؛ حتی ویزاهای الکترونیکی مانند ویزای ETA استرالیا و یا ESTA آمریکا. همچنین رماپرواز می تواند در تامین مستنداتی مانند انواع دعوتنامه ها، ترجمه مدارک و یا ممهور کردن آن به مهر وزارت امور خارجه و یا دادگستری شما را یاری نماید.
  • پایگاه اطلاعاتی تخصصی: مشتریان و کاربران وب سایت ما می توانند در پایگاه اطلاعاتی تخصصی ویزا رماپرواز که شامل اطلاعات لازم جهت اخذ ویزای کشورها برای افراد با ملیت های مختلف می باشد، اطلاعات مورد نیاز خود در رابطه با نحوه اخذ ویزا، هزینه های مربوطه، مدارک مورد نیاز، اپلیکیشن فرمهای مربوط به هر کشور و سایر موارد لازم را بیابند و سپس با آگاهی کامل درخواست خود را برای ما ارسال نمایند.
  • متخصصین ویزای مسافرتی: رماپرواز در تیم مجرب خود از افراد متخصصی در امر اخذ ویزای مسافرتی استفاده می نماید که ابتدا آنها درخواست شما را قبل از ارائه به سفارت با دقت مضاعف بررسی می نمایند تا مورد کم و کسری ای پیش نیاید. تیم مجرب و آموزش دیده ما اعتماد شما را در سپردن اخذ ویزای خود به ما، ارج نهاده و از هیچ تلاشی برای انجام دقیق و بی عیب و نقص درخواست شما دریغ نخواهند کرد.
  • فرآیند کاملا امن: رماپرواز مدعی است که اطلاعات خصوصی و حریم شخصی شما در دستان امنیست. ما حساسیت بالای مدارک و اطلاعاتی که باید برای اخذ ویزا در اختیار ما قرار دهید را درک نموده و به شما اطمینان کامل می دهیم که حفظ اطلاعات شخصی شما اولین اولویت کاری ماست رماپرواز مدارک و اطلاعات شخصی شما را به هیچ عنوان با شخص ثالثی به اشتراک نخواهد گذاشت.
  • پیگیری سفارش: به محض دریافت درخواست شما مبنی بر اخذ ویزا رماپرواز، ایمیلی به شما ارسال خواهد شد که در آن دریافت اطلاعات و درخواست شما تایید شده است و سپس درخواست شما بعد از بررسی های لازم به سفارت مربوطه ارائه خواهد گردید و شما می توانید در صورت نیاز، وضعیت درخواست ویزای خود را در هر زمانی از تیم تخصصی اخذ ویزای ما پیگیری نمایید.