02

سپتامبر
2017

یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع پلاستیک – ایران پلاست

Posted By : romacom/ 516 0

خدمات ویژه رزرو بلیط و هتل ویژه
یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع پلاستیک – ایران پلاست

 

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.

این نمایشگاه امروز بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و در بین نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع پلاستیک (ایران پلاست) در تاریخ ۲ تا ۵ مهرماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه سعی بر فراهم نمودن بستری جهت رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی شده است.

هر چند پیش از برگزاری ایران پلاست و در سالهای قبل از شروع دهه هشتاد، نمایشگاه هایی در صنعت پلاستیک و لاستیک برگزار می شدند، اما شروع نمایشگاه تخصصی در صنعت پلاستیک را باید در سال ۱۳۸۱ با برگزاری ایران پلاست اول دانست.

این نمایشگاه امروز بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و در بین نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود.

این نمایشگاه ۱۰ دوره موفق را پشت سر گذشته و نگاه آماری به دوره های گذشته نشان می دهد این نمایشگاه با همه مشکلات و مسائل پیش رو توانسته است روند رو به رشدی را طی نماید. به طوری که تعداد شرکت کنندگان در این نمایشگاه از ۲۹۴ شرکت داخلی و خارجی در دوره نخست به بیش از ۹۰۰ شرکت داخلی و خارجی در دهمین دوره افزایش یافته است.

در دوره گذشته نمایشگاه ایران پلاست برای نخستین بار ۲۰۰ نفر از تجار حوزه پلاستیک از ۱۹ کشور هند، پاکستان، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، عراق، بنگلادش، سوریه، قزاقستان، چین، ترکیه، سریلانکا، میانمار (برمه)، جمهوری آذربایجان، تونس، کنیا، بلاروس و امارات متحده عربی و ارمنستان  از این نمایشگاه بازدید کردند.

قدرت گرفتن صنعت پلاستیک کشور تنها یکی از مزایای برگزاری این نمایشگاه بوده است. علاوه بر این در سایه برگزاری این نمایشگاه تشکل های مختلفی نیز به منظور حضور موثرتر بخش های مختلف صنایع پلاستیک شکل گرفت که زمینه رقابت روزافزون و رونق بیشتر این صنعت شد.

در برگزاری هرساله نمایشگاه بین المللی ایران پلاست شاهد حضور تعداد زیادی از شرکت ها و کارگزاران داخلی و خارجی در تجارت و صنعت هستیم که منجر به ایجاد بستری مناسب جهت وسعت اقتصاد کشور و حتی کسب و کارهای داخلی می شود.

برگزاری نمایشگاه ایران پلاست در مکان دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، باعث گسیل مسافران زیادی از شهرهای دیگر به تهران می‌شود. از آنجا هم که تهران شهر شلوغ و پرترافیکی است، این عده به دنبال اقامت در هتلی نزدیک به نمایشگاه بین المللی تهران هستند تا در کمترین زمان به آن برسند.

بنابراین اگر شما همکاران در صنعت پلاستیک هم جزو کسانی هستید که به دنبال راحت ترین راه اقامت در هتل نزدیک به نمایشگاه بین المللی تهران هستید، با رماپرواز (۲۸۱۰۵-۰۲۱) همراه باشید.

در این راستا رما پرواز (۲۸۱۰۵-۰۲۱) تلاش دارد بهترین اقامت ها را در زمان نمایشگاه جهت آرامش کارگزاران صنایع پلاستک با بهترین قیمت ها در اختیارشان قرار دهد.

اقامت در هتل های تاپ تهران با بهترین قیمت ها از جمله هتل پارسیان استقلال، هتل های اسپیناس پالاس و اسپیناس خلیج فارس و هتل لاله، که به بهترین نحو ممکن پذیرای شما صنعت داران و میهمانان خارجی نمایشگاه به صورت VIP می باشد.

۲ تا ۵ مهر ۱۳۹۶

شرکت ملی صنایع پتروشیمی

اجراء توسط: شرکت سپنتاس کیش

وب سایتwww.iranplast.ir:

رما پرواز (28105-021) مشاور سفر و اقامت شما میهمانان عزیز نمایشگاهی در تهران خواهد بود…

بهترین اقامت ها در تهران را برای شما فراهم خواهیم کرد.

هتل خود را انتخاب کنید!

Leave your comment

Please enter comment.
Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.