توراستثنائی آفريقاي جنوبي - 8 روزه

Departure Date

Daily

Views

2386

شامل

ویزا آفریقا جنوبی
گشت رایگان هلیکوپتر
ترانسفرهای فرودگاهی
ترانسفرهای بین شهری
راهنمای فارسی زبان
بیمه مسافرتی
گشت شهری
پرداخت تمام ورودیه ها
هواپیمایی قطر
صبحانه بوفه

هزینه تور

تور استثنایی آفريقاي جنوبي

7 شب و8 روز

1 شب ژوهانسبورگ +2شب پارک جنگلی و گشت سان سیتی + 4 شب کیپ تان

7 خرداد 1397

هتلهای 5 ستاره Luxury

 

  • هر نفر در اتاق دو تخته : 2850 دلار
  • هر نفر در اتاق یک تخته: 3400 دلار

 

  • کودک با تخت: 2350 دلار
  • کودک بدون تخت : 1550 دلار
روز اول

ژوهانسبورگ

: ورود به فرودگاه بین المللی ژوهانسبورگ در ساعت 10:30صبح و ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت، در ساعت 14:30 اجرای گشت نیمروزبازدید از شهر ژوهانسبورگ
روز دوم

پارک جنگلی پیلانسبرگ

صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت به سمت پارک جنگلی به صورت زمینی(در حدود دو ساعت و نیم)در مسیر بازدید از پارک شیرهای سفیدآفریقایی و سپس ادامه مسیر به سمت هتل واقع در پارک جنگلی.
ورود به هتل در منطقه پیلانزبرگ،تحویل اتاق ها سپس اجرای گشت 3 ساعته پارک جنگلی از ساعت15:30سپس بازگشت به هتل و صرف شام به صورت بوفه باز
روز سوم

سان سیتی

: صرف صبحانه در هتل،ترانسفر به سمت ریزورت تفریحی سان سیتی و روز آزاد در سان سیتی جهت استفاده از امکانات این ریزورت تفریحی،صرف ناهار Fast Foodدر سان سیتی و بازگشت به هتل در ساعت 18:00. صرف شام در هتل به صورت بوفه باز.
روز چهارم

ژوهانسبورگ - کیپ تاون

صرف صبحانه در هتل،سپس تخلیه اتاق و حرکت به سمت ژوهانسبورگ در مسیر بازدید از دهکده فرهنگی لسدی و آشنایی با نحوه زندگی و شو مربوط به اقوام قدیمی آفریقایجنوبی سپس ادامه مسیر به سمت فرودگاه و عزیمت به کیپ تان.
ورود به کیپ تان و ترانسفر به سمت هتل و تحویل اتاق و استراحت.
روز پنجم

کیپ تاون

صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت نیم روز شهر کیپ تان (استادیوم فوتبال جام جهانی ، منطقه بوک آپ ، Table Mountain ( در صورت فعالیت) و سپس حرکت به سمت Signal hills در ادامه حرکت به سمت مرکز خرید V&A Waterfront ، مسافرین راسا به هتل باز می گردند.
روز ششم

کیپ پوینت

صرف صبحانه در هتل ، اجرای تور تمام روز منطقهHout Bay و گشت کشتی جهت بازدید از جزیره فوک های دریایی سپس حرکت به سمت منطقه Cape Peninsula و منطقه کیپ پوینت ، بازدید از دماغه امید نیک ، مزرعه شتر مرغهای آفریقایی ، محل تجمع پنگوئن های مخصوص آفریقایی ( پنگوئن های منطقه گرمسیری).
روز هفتم

کیپ تاون

صرف صبحانه در هتل ، گشت هلیکوپتر بر فراز شهر کیپ تاون سپس بازدید از kirstenbosch gardens و در ادامه عزیمت به شهر و منطقه زیبای Stellenbosch ( مزارع انگور ، تست پنیر ، و .... ) سپس بازگشت به مرکز خرید Canal Walk .
روز هشتم

کیپ تاون

صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت بسمت فرودگاه و ترک کیپ تاون جهت عزیمت به ایران .

توضیحات

خدمات تور:  صبحانه  به صورت بوفه باز در تمام هتلها دو وعده شام  درهتل پارک جنگلی +یک وعده ناهار Fast Food+راهنماي فارسي زبان + ترانسفر فرودگاهي + بليط هواپيمائي قطر + اجرای کلیه گشت ها و هماهنگی ترانسفرها در روز های بازدید همراه با ورودیه ها + اخذ ويزاي كشور آفريقاي جنوبي+ ترانسفر هوایی بین شهرهای ژوهانسبورگ وکیپ تان + همراهی راهنمای فارسی زبان از تهران +پرداخت هزینه ویزا وهزینه انگشت نگاری شرکت VFS  .

پرداخت ورودیه کلیه مکانهای دیدنی طبق برنامه بالا و گشت هلیکوپتر در شهرکیپ تان به عهده آژانس می باشد.

 مدارك لازم : 2 قطعه عكس رنگي3 x 4  با زمینه  سفيد + اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار  امضاء شده توسط صاحب گذرنامه + معرفي شغل مسافر در سربرگ محل كار/شركت بصورت ترجمه شده با ذکرتاریخ شروع به کار،سمت،میزان حقوق +نامه اشتغال به تحصیل برای دانشجو ها و دانش آموزان + پرینت حساب بانکی 3 ماهه آخر مسافرین به لاتین از بانک + 2 نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر 18 سال + حضورمسافر زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی میباشد.

  • بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (nonrefundable ) می باشد.
  • نرخ نوزاد  : 300/سیصد دلار

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
توراستثنائی آفريقاي جنوبي - 8 روزه $ 0 $ 0 0 Anytime

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal $ 0
Total $ 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is