تور سریلانکا

Departure Date

Daily

Duration

6 روز و 5 شب

Views

651

خدمات تور

بیمه مسافرتی
پرواز قطر
ویزا
اقامت در هتل
راهنمای فارسی زبان
ترانسفرهای فرودگاهی
گشت شهری

اطلاعات تور

این تور بنا بر درخواست همسفران

و با توجه به شرایط و خدمات درخواستی اجرا خواهد شد.

برخی دیدنی های سریلانکا

صخره سیگیریا ( Sigiriya )

قلعه صخره ای سیگیریا سریلانکا توسط پادشاه کاسیاپا در قرن پنجم میلادی ساخته شده است که یکی از بزرگترین پادشاهی های سریلانکا را ایجاد کرده بود ولی از آنجایی که با توطئه قدرتی را که متعلق به برادرش بوده است را تصاحب کرده بود. همیشه سوء ظن اینکه روزی برادرش برخواهد گشت و او را از قدرت خلع و زندانی خواهد کرد. این وحشت او را هر روز به سرنوشت شومش بیشتر نزدیک تر می کرد و ساختن قلعه این شکلی و استحکامات متعدد نتوانست جلوی این تفکرات مخرب را بگیرد و سر آخر بدون برگشت برادر از وحشت او از دنیا می رود و تمام شکوه و استحکامات این قلعه برای همیشه به عنوان میراث او به یادگار می ماند

ماهیگیری به شیوه‌ای عجیب در سریلانکا

روش ماهیگیری در بین ماهیگیران سریلانکایی روشی متفاوت است و آنها با ایستادن بر روی یک چوب های عمود بر آب دریا، منتظر ورود ماهیان به محدوده آنها می شوند تا با تور خود آنها را شکار کنند. این سبک ماهیگیری به مدت ۷۰ سال در سریلانکا جریان دارد. اما سونامی دسترسی به ماهی ها با این روش را سخت کرده است.

معبد دامبولا

معبد طلایی دامبولا مجموعه‌ای از پنج معبد غار مانند با پوششی از طلا در اندازه‌های متفاوت است که در زیر صخره‌ای در جنوب شهر دامبولا قرار دارد.

مجسمه های بودا

طبق قانون اساسی سریلانکا "بودیسم" دین رسمی این کشور است و بوداییان۷۰‬ درصد جمعیت این کشور را تشکیل می ‌دهند. شما می توانید در جای جای این کشور مجسمه های بودا را مشاهده کنید.

سواحل بنتوتا

بنتوتا به هیج وجه شبیه به مقاصد توریستی دیگر نیست! سواحل این منطقه تلفیقی از شن های بکر طلایی و شکوه و عظمت اقیانوس هند می باشد. جدا از سواحل خیره کننده، شما می توانید از انجام تفریحات و ورزش های آبی جذاب در سواحل این منطقه نیز لذت ببرید.

پل جادویی ۹ قوس

پل جادویی ۹ قوس یکی از دلایل سفر به شهر الا در سریلانکا ست، پلی باشکوه که بین ایستگاه های «الا» و دمودارا» قرار گرفته و یکی از شاهکارهای مهندسی اوایل قرن بیستم است.
پل ۹ قوس (Nine Arch Bridge) که الان تقریبا ۱۰۰ ساله است از بلوک های سنگ و سیمان ساخته شده و هیچ آهن یا بتون مقاومی در آن به کار نرفته است! قوس های عظیم به پل ظاهری منحنی داده و آن را به کوه های دو طرف وصل کرده است.

مزارع چای (سیلان)

یک مزرعه‌دار بریتانیایی به نام «جیمز تیلور» شروع به کشت چای در شهر کندی سریلانکا کرد. او با کت چای در زمینی به مساحت ۷٫۵ هکتار کار خود را در سریلانکا شروع کرد.
امروز، کشت و تولید چای در سریلانکا، به یکی از صنایع مهم این کشور تبدیل و موجب اشتغال‌زایی بیش از یک میلیون نفر شده است.

توضیحات

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
تور سریلانکا $ 0 $ 0 0 Anytime 6 روز و 5 شب

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal $ 0
Total $ 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

سایر پیشنهادات

اجرا شد
پیشنهاد فصل