تور ماکائو تا مالزی

Departure Date

Daily

Views

795

خدمات شامل تور

پرواز ایرآسیا
ترانسفرهای فرودگاهی
راهنمای فارسی زبان
بیمه مسافرتی
اقامت در هتل با صبحانه

اطلاعات تور

تور ماکائو تا کوالالامپور

11 روز و 10 شب

این تور بنا بر درخواست همسفران

و با توجه به شرایط و خدمات درخواستی اجرا خواهد شد.

برخی از دیدنی های ماکائو

ماکائو

خرابه های کلیسای سنت پائول (St Paul’s)

این بنا که در قرن 17 به عنوان کلیسای جامع مسیحیان بوده است در واقع سر در کلیسا و کالج سنت پائول بوده است الیته در سال 1835 بعضی از قسمت های آن در آتش سوخت.
ماکائو

موزه هنر های مقدس

ماکائو

شهر رویا ها و افسانه گنج اژدها

در زیر یک گنبد شیشه ای به کمک نورهای رنگی لیزر شما به سفری خیال انگیز می روید و برای شما داستان میراث امپراطور جید(jade )و چهار اژدهای اقیانوس، به طور رایگان روایت می شود.
ماکائو

میدان سِنادو

میدان اصلی و زیبای ماکائو که در جشن ها و مناسبت های مملو از جمعیت می شود.پرتغالی ها با ابتکاری جالب از سنگ های سیاه و سفید که مانند موجی در حال حرکت است، سنگ فرشی طراحی کرده اند که در نوع خود بی نظیر است.
ماکائو

ونیز ماکائو

اگر می خواهید در دل ماکائو ونیز را تجربه کنید، تامل نکنید و سریع به سمت این جاذبه پر طرف دار سفر کنید. در این مکان رویایی، قایق ران ها آهنگ های پرتغالی برای علاقه مندان، به خصوص زوج های جوان، می خوانند.
ماکائو

معبد و مقبره اِما

معبد و مقبره اِما ( A Ma Temple) ،که در واقع الهه شهر ماکائو شناخته می شود، بنای یادبودی برای یک ماجرای جالب است. ماجرا از آنجا آغاز می شود که دختر فقیری برای رسیدن به منطقه کانتون(Canton) از فرد ثروتمندی تقاضای کمک می کند اما فرد ثروتمند از کمک به او سر باز می زند، در نهایت یک مرد ماهیگیر به او کمک میکند. اما در منطقه نزدیک ماکائو فعلی صائقه تمام قایق را می سوزاند جز قایقی که دخترک بر آن سوار بوده است، از آن به بعد در این منطقه این بنای یادبودی توسط ماهیگران برای دخترک ایجاد می شود، که تا امروز به عنوان الله شهر ماکائو شناخته می شود.

برخی از دیدنی های مالزی

کوالالامپور

برج‌های دوقلوی پتروناس

یکی از جاذبه های اصلی شهر کوالالامپور برج های دوقلوی پتورناس هستند. این برج ها طراحی و ساخت منحصر به فردی دارند و محلی برای تفریح و تجارت هستند.یکی از جاذبه های برج های دوقلوی پتروناس، پل آسمان است که در طبقه های ۴۱ و ۴۲ قرار دارد.
کوالالامپور

آکواریوم KLCC

این که بدانید در دنیای زیرآب چه می گذرد بدون شک برای هر فردی جالب و زیباست.آکواریوم KLCC یکی از بزرگ ترین و مشهورترین آکواریوم های دنیاست.در این آکواریوم ماهی هایی زندگی می کنند که فقط در عمق دریاها می توان آنها را پیدا کرد.
کوالالامپور

پارک آبی سان‌وِی

سان‌وِی، پارک آبی دوست داشتنی شهر کوالالامپور است. این پارک به دلیل محیط بسیار سرسبز و طبیعت زیبای و ساحل های شنی (یکی از زیباترین ساحل های ساخته شده به دست انسان)، هرساله گردشگران فراوانی را از سراسر دنیا به سمت خود جذب می کند. سان‌وِی مرکز خرید زیبایی دارد که به سبک معماری مصری ساخته شده است.

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
تور ماکائو تا مالزی $ 0 $ 0 0 Anytime

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) تعداد جمع کل

SUMMARY

Subtotal $ 0
جمع کل $ 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

سایر پیشنهادات